Elisat elektroinstalace

Elektronické vstupní systémy

Elektronické vstupní systémy jsou zařízení, které umožňují komunikovat, řídit a kontrolovat vstup osob do různých objektů, např. bytových domů, rodinných domů, komerčních prostor, administrativních budov  a jejich pohyb v nich, na základě určených práv přístupů. Provedení těchto systémů je od jednoduchých, jednoúčelových zařízení, až po složitější zařízení, které je možno funkčně spojovat např. se systémy EZS.

Z jednodušších zařízení jsou to např. zvonková tabla s domácími telefony všech velikostí, jednoduché samostatné elektronické zámky na kód nebo na čip. Větší komfort přináší vyšší třída tohoto zařízení se zabudovanou kamerou, které mimo hlas přenáší i obraz vstupujícího. Některé systémy je možné vhodně napojovat do systémů EZS případně je ještě doplňovat o docházkové systémy malého rozsahu ( vhodné pro menší firmy apod ). Samostatnou kapitolou jsou systémy vstupních turniketů a vjezdových závor, které lze do výše uvedených soustav implementovat.

V oblasti vstupních systémů nabízíme a pro své klienty můžeme zrealizovat:        

  • Konzultaci a navržení vhodného vstupního systému a dle požadavku i zajištění projektu
  • Provedení kompletních slaboproudých rozvodů
  • Výběr nejoptimálnější konfigurace systému 
  • Profesionální instalaci včetně nastavení dle individuálních požadavků
  • Zaškolením obsluhy
  • Našim zákazníkům poskytujeme záruku na dodané systémy a samotnou instalaci
  • Servis těchto systémů a případné další kontroly či revize celého systému dle dohody
  • Základní konzultace v místě instalace a zpracování cenové nabídky v co nejkratší době je zdarma

Elektronické, vstupní, systémy, zvonková tabla, domácí telefon, domácí videotelefon, elektronický vrátný, elektrický vrátný, vstupní turniket, vjezdová závora, kontrola vstupu, profesionální instalace, konzultace a návrh, projekt, kompletní slaboproudé rozvody, konzultace zdarma, rozpočet zdarma, cenová nabídka zdarma, rekonstrukce zvonků, rekonstrukce domácích telefonů, elektrický zámek, elektronický zámek